O SALONIE

NASZE
STUDIO

01
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasze studio istnieje aż od 1962 roku! Od tamtego czasu nasze zdolności i horyzonty znacznie się poszerzyły w kwestiach sztuki fryzjerstwa i stylistyki.

TRADYCJA I JAKOŚĆ

Jesteśmy firmą stale rozwijającą się i stawiającą na jakoś wykonywanych przez nas usług. Naszą tradycją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

NAJLEPSZE PRODUKTY

Gwarantem najwyższej jakości są stosowane przez nas produkty renomowanych firm, takich jak: Wella i Goldwell. Mamy pewność, że nasze preparaty są najlepsze.

STAŁY ROZWÓJ

Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami w modzie, wzbogacamy naszą sztukę fryzjerstwa, a także szkolimy naszą kadrę i dzielimy się doświadczeniem.

DBAŁOŚĆ O KLIENTA

Do usług takich jak: farbowanie włosów, balayage, trwała ondulacja i trwałe prostowanie włosów świadczymy bezpłatne zabiegi pielęgnacyjne.

KOMFORTOWY SALON

Nowoczesne i przestrzenne wnętrze naszego studia sprawia, że nasi klienci mogą czuć się komfortowo, a pracownicy mają pole do popisu.

ROK ZAŁOŻENIA
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
STOSOWANYCH PRODUKTÓW
OSÓB W ZESPOLE

NASZE
OSIĄGNIĘCIA

02
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Na przełomie wielu lat uzyskaliśmy wiele nagród i wyróżnień, dyplomów i certyfikatów, które są potwierdzeniem jakości naszych usług, jak i dokumentują nasz udział w ogólnopolskich szkoleniach fryzjerów i kosmetyczek. Wszystko to ma służyć sprostaniu wymaganiom naszych klientów, a także potwierdzeniu naszych zdolności i kwalifikacji.

WSPÓŁPRACA

03


WELLA PROFESSIONALS

Nasze studio współpracuje z renomowaną marką WELLA PROFESSIONALS.